Perfo_łazarz / 29-30.09.2011

małe

Perfo_łazarz to obejmujące dwa wrześniowe wieczory prezentacje performance młodych artystów. Zaproszeni twórcy pochodzą z różnych miast i reprezentują inne środowiska artystyczne, jednocześnie wszyscy w swoich działaniach podejmują się różnorodnych aktywności związanych ze sztuką performance. Swoje działania zaprezentują twórcy z Trójmiasta, Wrocławia, Krakowa i Zielonej Góry. W piątkowy wieczór dodatkowo muzyczne after party zapewni [haven].

CZWARTEK, 29.09

Julia Kurek, Przemysław Przepióra

PIĄTEK, 30.09

Jagoda Siegień, Martyna Wolna, Adam Gruba, after party : [haven]

Perfo_łazarz wpisuje się w cykl działań Galerii Raczej, które w swoim założeniu mają na celu prezentację  i promocję polskiej młodej sztuki współczesnej. Chcemy przybliżyć poznańskiej publiczności działania osób na co dzień nie związanych z naszym miastem. Perfo_łazarz  to przede wszystkim działania  artystów, które odbędą się w przestrzeniach Galerii Raczej. Nie zamykając się jednocześnie na inne dziedziny artystyczne, rozpoczynamy  w ten sposób cykl prezentacji młodych artystów zajmujących się szeroko pojętym performance’m wychodząc z założenia, że  w Poznaniu brakuje miejsc regularnie pokazujących  tego typu sztukę.

SPONSOR: ZKZL, PARTNER: Agencja Artystyczna Bonsai, PATRONAT MEDIALNY: Głos Wielkopolski, telewizja WTK, portal epoznan.pl, portal łazarz.pl, Radio Afera, Radio Merkury.

Foto (1-17): Janusz Ludwiczak, http://www.lazarz.pl

Foto(18-20) : Piotr Rymer

%d blogerów lubi to: